PRİMİST GAYRİMENKUL A.Ş. OFİS/NİŞANTAŞI 2013

PRİMİST GAYRİMENKUL A.Ş. OFİS 2013
NİŞANTAŞI , İSTANBUL

OFİS

Primist Gayrimenkul ofisi,Nişantaşı Abdi İpekçi caddesi üzerinde eski bir konutun ,ofis katına dönüştürülmesi projesidir.
Yönetici,toplantı odası,ofis şefi ve sekreterlik için tasarlanan odalardan oluşan uygulama projesinde,modern çizgiler içeren mobilyalar Studio VLM tarafından tasarlandı.
Giriş bölümünde zeminde ve duvarda kullanılan mermer ile kurumsal logo ve logo aydınlatması, karşılama bölümünü küçük bir ev antresinden hoş bir ofis lobisine dönüştürmüştür.
Toplantı odası ile ofis şefinin odası arasında kullanılan sürgü cam hem mekan bütünlüğünü sağlamakta hem de ses izolasyonu görevini görmektedir.
T
oplantı odasında kullanılan gizli ışık sistemi ile projeksiyon cihazı için gereken aydınlatmaortamı sağlanmıştır,ayrıca projeksiyon cihazı için özel bir mobilya dizaynı yapılarak hem kalorifer sistemi gizlenmiş hem de toplantı masası ile uygun bir ünite tasarımı yapılmıştır.
Mobilya tasarımlarında tik ağacı ve siyah lake kombinasyonu tüm odalarda kullanılarak , var olan rustik balıksırtı parke ile uyum yakalanmıştır.
Aydınlatma armatürleri mobilya ile uyum sağlayan siyah sarkıt modelidir.